niedziela, 6 sierpnia 2017

LOREAL - FALSE LASH, SUPERSTAR X FIBER

Pogrubiająco-wydłużający tusz do rzęs X FIBER L'Oreal Paris, zgodnie z opisem producenta, to maskara nadająca gwiazdorski efekt sztucznych rzęs w dwóch prostych krokach. Superstar X Fiber zawiera włókna widoczne gołym okiem, które przywierają do naturalnych rzęs dla efektu zwiększonej objętości oraz dodatkowego wydłużenia.
Efekt? Rzęsy jak u Super Gwiazdy!
Jak działają włókna w maskarze Superstar X Fiber? Włókna otulają naturalne rzęsy. Osadzają się pomiędzy włoskami aby nadać im niesamowitą długość. Otulają również końcówki rzęs powodując optyczne ich wydłużenie! Formuła z dużą koncentracją włókien. Bez opadania włókien, bez grudek.


Przyznaję, że po raz pierwszy używałam tuszu, który ma dwie szczoteczki. 
Aby tusz właściwie spełnił swoje zadanie, czyli pogrubił i wydłużył rzęsy, na opakowaniu znajduje się „instrukcja”, która podpowiada, jaką szczoteczkę należy najpierw użyć. Pierwsza to baza, która dodaje rzęsom objętości, druga to tusz, który je wydłuża. Połączenie obu daje bardzo dobry efekt. Moje rzęsy rzeczywiście zyskały i jedno i drugie. Wprawdzie nie jest to efekt sztucznych rzęs, ale jak dla mnie jest w zupełności wystarczający.  Tusz jest trwały (nawet przy wysokich temperaturach jakie ostatnio zafundowało nam lato), nie obsypuje się, nie tworzy na rzęsach grudek, idealnie pokrywa rzęsy i nie skleja ich, a do tego nadaje im głęboki, czarny kolor. Jestem zadowolona z tego tuszu - dobrze podkreśla i eksponuje urodę rzęs.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz