piątek, 9 czerwca 2017

AVON - MATOWA POMADKA TRUE COLOR

Tym razem na "tapetę" biorę matową pomadkę firmy AVON.
Według informacji na stronie avon.pl ta pomadka:
  • daje trwałe, matowe wykończenie,
  • dobrze się rozprowadza,
  • zapewnia dobre krycie,
  • nie przesusza ust,
Jak działa:
Jedwabista formuła nakłada się lekko i pozostawia gładkie usta. Mimo iż to szminka matująca pozostawia usta nawilżone, przez co zapewnia komfort noszenia.
Jak stosować:
Nałóż szminkę zaczynając od środka ust i przesuwając się ku kącikom. Następnie złączając usta rozprowadź kolor równomiernie, nadmiar wytrzyj delikatnie w chusteczkę. Jeśli masz bardzo suche usta możesz najpierw je delikatnie złuszczyć w celu zapewnienia jednolitego krycia. Aby uzyskać lepszy efekt obrysuj kontur ust konturówką w neutralnym odcieniu i nałóż szminkę.

Wypróbujemy, zobaczymy 😉


Kolor, który widzicie na zdjęciu to NATURALE. Nie jest to kolor, który byłby dla mnie idealny, no ale cóż, mogę mieć pretensję tylko sama do siebie, bo osobiście go wybrałam 😏
Pomadka ma eleganckie, matowe opakowanie. Dobrze kryje, zostawiając na ustach aksamitne matowe wykończenie. Nie trzeba nakładać jej w dużej ilości, aby osiągnąć zamierzony efekt kolorystyczny. Łatwo się rozprowadza, nie wysusza ust, wręcz przeciwnie, jej kremowa i lekka konsystencja powoduje, że są one delikatnie nawilżone. Jeżeli chodzi o trwałość, to w skali 1 – 10 oceniam ją na 6. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz