czwartek, 2 marca 2017

PHILIPS LUMEA - TRND

Już niedługo na portalu trnd.com można będzie testować urządzenie do depilacji wykorzystujące innowacyjną technologię intensywnego światła pulsacyjnego (IPL), opartą na metodach stosowanych dotąd w profesjonalnych salonach kosmetycznych - PHILIPS LUMEA.
Osoby, które dostały zaproszenie, przez kilka dni uczestniczą w tzw. maratonie wiedzy, który kończy się testem. Na podstawie zgłoszeń oraz wyniku testu zostanie wybranych 110 kobiet, które będą mogły testować to urządzenie przez 8 miesięcy.

Oto kilka informacji na temat urządzenia ze strony Philips: 
 • Philips Lumea emituje delikatne impulsy światła, które osłabiają cebulki włosów i wprowadzają je w stan uśpienia. Dzięki temu włosy w naturalny sposób wypadają, a ich odrost zostaje wstrzymany.
 •  Cały zabieg trwa nie dłużej niż 15 minut, a po nim skóra staje się niesamowicie gładka na wiele tygodni – bez bólu i wrastających włosków.

   

  Ile trwa zabieg?
  Czas trwania zabiegu zależy od rodzaju depilowanego obszaru oraz od wybranego poziomu intensywności światła. Poniżej przedstawiamy średni czas zabiegu dla poszczególnych obszarów.  Nogi
   


  Okolice bikini


     Pachy
  Twarz


  Urządzenie wyposażone jest w specjalne nasadki:

  Vücut için uygulama başlığı

  Nasadka do ciała


  Umożliwia wygodną depilację wszystkich obszarów ciała poniżej linii szyi. Nasadka ta jest dołączona do wszystkich modeli Philips Lumea.
  Yüz için uygulama başlığı


  Nasadka do twarzy


  Wyposażona jest w dodatkowy filtr o intensywnie czerwonej barwie, który zapewnia pełne bezpieczeństwo zabiegów na delikatnej skórze twarzy.

  Bikini bölgesi için uygulama başlığı

  Nasadka ułatwiająca zabiegi w strefie bikinii
  Dzięki koncentracji wiązki światła na mniejszym obszarze skóry nasadka ta umożliwia wygodniejsze i bardziej efektywne zabiegi na grubszych i mocniejszych włosach występujących w strefie bikini niż standardowa nasadka do ciała.

  Dostałam zaproszenie do udziału w tym badaniu, zaraz wypełnię test wiedzy i z niecierpliwością będę czekać na wyniki ☺ TRZYMAJCIE ZA MNIE KCIUKI !!! 💜

  Niestety nie dostąpiłam zaszczytu przetestowania Lumea, szkoda... 😔

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz