sobota, 8 października 2016

JEDWABISTY MUS DO MYCIA CREME SOFT - NIVEA

Od NIVEA do przetestowania dostałam Jedwabisty mus do mycia Creme Soft. Ten rodzaj kosmetyku do mycia jest dla mnie całkowitą nowością i z chęcią go wypróbuję :)
Na stronie Nivea, znalazłam opis jego działania:
Dzięki idealnemu połączeniu olejku migdałowego i ekstraktu drogocennego jedwabiu z niebiańsko miękkim musem, sprawia uczucie gładkiej skóry, niczym otulonej jedwabiem! Poczuj miękkość jedwabiu na Twojej skórze:

  • nowa innowacyjna aplikacja,
  • dwa razy większa wydajność (w porównaniu do standardowego żelu pod prysznic NIVEA o tej samej pojemności),
  • uczucie jedwabiście gładkiej skóry,
  • ekstrakt z jedwabiu i olejek migdałowy.
Rekomendowana cena detaliczna: 13,99 PLN/ 200ml.


Moja opinia na temat musu:

Ten nowatorski pomysł na kosmetyk do mycia ciała w formie musu bardzo się mi spodobał. Po zaaplikowaniu musu na dłoń, pojawia się nie niej biała, lekka chmurka, która pięknie pachnie i swoją lekkością zachęca do tego, aby rozprowadzić ją na skórze. Chmurka, choć lekka, ma zwartą konsystencję, którą łatwo nakłada się na ciało, otulając je niczym cieplutki i mięciutki pled. Kiedy nadchodzi czas, żeby ją spłukać, pod dłońmi poczujemy jedwabiście gładką, cudownie delikatną skórę, która pod wpływem działania kosmetyku stała się miękka, nawilżona, a do tego wszystkiego jeszcze subtelnie pachnie. Już po kilku dniach stosowania musu, nawet najbardziej wymagająca osoba zauważy, że jej skóra jest zadbana i odżywiona. Stosowanie tego kosmetyku tym bardziej jest przyjemne, że jest on bardzo wydajny i oferuje naprawdę wysokiej jakości pielęgnację w przystępnej cenie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz